Jesteśmy z Wami już 21 lat!

Poznaj Pizza Express!

Rozpoczynaliśmy jako mała, osiedlowa pizzeria na telefon w Antoninku w marcu 2001 roku. Nie działaliśmy jednak po omacku, jak wiele podobnych nam firm. Już wtedy stworzyliśmy długofalową strategię przedsięwzięcia, stawiając na oryginalność i innowacyjność.

\"\\"\\"\"W ciągu kilkunastu lat działalności osiągnęliśmy największy zasięg w aglomeracji poznańskiej i staliśmy się najsilniejszą marką na rynku. Obecnie wchodzimy w trzeci etap rozwoju naszego biznesu – rozwój poprzez FRANCZYZĘ. Czemu zawdzięczamy nasz sukces?

Przede wszystkim wyśmienitej i jedynej w swoim rodzaju pizzy. W Pizza Express wierzymy, że najlepsza pizza zaczyna się od naturalnych produktów. Dostawców mąki, pomidorów, mięsa, wędlin i sera wybieramy z niezwykłą starannością. W naszej kuchni nie tolerujemy półproduktów. Konserwantom i ulepszaczom smaku mówimy NIE. Stawiamy na sezonowość, lokalność i świeżość. Ciasto na pizze wyrabiamy codziennie własnymi rękoma. Nie pieczemy go na blaszkach, czy w piecach taśmowych, dlatego nasze pizze nie zawsze mają regularne kształty. Sami przygotowujemy sosy do pizz, dań lunchowych i makaronów. Naszą tajemnicą jest przepis na ciasto. Poza tym nie mamy nic do ukrycia. W każdej pizzerii znajduje się „Pizza Theatre”, dzięki któremu chwalimy się tym, co mamy najlepsze.

To, co oprócz jakości naszych wyrobów wyróżnia nas na rynku, to szybka dostawa,\"\\"\\"\" wysoki standard obsługi Klienta i innowacje w dziedzinie produktu i marketingu. Cały czas udoskonalamy receptury, sięgamy po niekonwencjonalne rozwiązania marketingowe, pracujemy nad poprawą procedur i standardów jakości. Od początku staramy się przełamywać stereotypy i udowadniać światu, że oprócz biało-czarnego jest jeszcze niebieski. Jako pierwsza w Poznaniu sieć pizzerii wprowadziliśmy do menu pizzę na cieście grahamowym oraz pizzę bezglutenową.

Zdrowy styl życia propagujemy również poprzez wspieranie zawodów pływackich Grand Prix Wielkopolski w Pływaniu Długodystansowym. Jesteśmy też jedyną pizzerią w mieście, która organizuje warsztaty wypiekania pizzy dla dzieci i dorosłych oraz posiada program lojalnościowy dla stałych Klientów.

\"\\"\\"\"Nasze starania zostały docenione w 2011 roku przez uczestników sondy Gazety Wyborczej, w której otrzymaliśmy tytuł „Najlepszej pizzerii w Poznaniu”.