Naturalne produkty

Tylko naturalne produkty

Produkty, które wykorzystujemy w naszej kuchni do produkcji pizz, past i sałatek, pochodzą od sprawdzonych producentów, z polskich gospodarstw, są świeże i naturalne.

Od początku naszej działalności priorytetem jest najwyższa jakość naszych dań. Podstawą w naszej kuchni jest produkt, który musi spełniać najwyższe standardy. Nie posiłkujemy się sztucznymi zamiennikami, nie używamy konserwantów, półproduktów, ani mieszanek przyprawowych .

Na naszej pizzy znajdziecie prawdziwą mozzarellę, wędliny z podpoznańskiej masarni, oryginalne mięso kebab od tureckiego dostawcy, wysokiej klasy Chorizo, pesto bazyliowe naszej produkcji, polski czosnek, w sezonie świeże szparagi, pomidory malinowe, ogórki kiszone własnej roboty, kurki prosto z lasu. 

Chętnie eksperymentujemy z ciastem do pizzy. Od kilku lat w ofercie posiadamy Pizzę Fit na cieście z mąki grahamowej, a ostatnio wprowadziliśmy Pizzę Bez Glutenu z myślą o alergikach, osobach z nietolerancją pokarmową oraz osobach na diecie.

Wszystkie sosy do pizzy oraz past, oprócz ketchupu i sosu barbecue, produkujemy samodzielnie w oparciu o własne receptury. Kilka razy dziennie sprawdzamy ich jakość. 

Stawiamy na świeżość, naturalność, regionalność i sezonowość. Cały czas poszukujemy nowych dostawców, spełniających nasze coraz wyższe wymagania, a żywność, którą nam dostarczają, bardzo dokładnie selekcjonujemy. Zmieniamy się dla Was. Na zdrowie!

Dostawa świeżych warzyw

Ogórki własnej roboty