Ciasto bezglutenowe

Pizza na cieście bezglutenowym

Pizza na zamówienie, wyrabiana ręcznie, tylko w rozmiarze 24 cm.

Ciasto bezglutenowe do pizzy powstało z myślą o osobach na diecie bezglutenowej, lub z lekką nietolerancją pokarmową. Jego recepturę opracowali nasi kucharze przy współpracy z dietetykiem. Spód do pizzy wyrabiany jest ręcznie na bazie mieszanki mąk bezglutenowych. Co dla wielu osób istotne, nie zawiera również nabiału.

Nie możemy jednak zagwarantować, że w 100% jest wolny od glutenu. Do produkcji tego ciasta, tak jak i pozostałych naszych produktów, nie stosujemy żadnych spulchniaczy, sztucznych ulepszaczy smaku, słowem żadnej chemii. 

Pizzę na cieście bezglutenowym można zamówić niemalże w każdym rodzaju, z uwzględnieniem wskazań żywieniowych dla osób na diecie bezglutenowej, aczkolwiek tylko w rozmiarze 24 cm. Dokonując zamówienia on-line, należy kliknąć rozmiar pizzy 24 cm. W rubryce "Wybierz ciasto" pojawi się zakładka "Z mąki bezglutenowej", którą należy zaznaczyć. Cena pizzy na cieście bezglutenowym wzrośnie, ale mamy pewność, że kupujemy dobry jakościowo produkt, a nie jego sztuczną namiastkę. Do pizzy na cieście bezglutenowym polecamy ser wegański, wolny od glutenu, nabiału i soi.