Od 10 lat na rynku!

Poznaj Pizza Express!

Kiedyś fenomen kuchni włoskiej, dziś trudno znaleźć Polaka, który by jej nie spróbował - pizza - danie niemalże typowe w naszej codziennej diecie. Bogata oferta, na którą składają się nie tylko pizze, ale i makarony oraz sałatki, codziennie zaspokaja gusta kulinarne tysięcy Poznaniaków.

Pozycja lidera wśród poznańskich pizzerii według rankingu Gazety Wyborczej to najlepsza rekomendacja!

- Rozpoczynaliśmy jako mała osiedlowa pizzeria na telefon w Antoniku - opowiada Tomasz, szef pionu marketingu - Już jednak wtedy stworzyliśmy strategię przedsięwzięcia. Błękitny kolor naszej identyfikacji wizualnej nie jednemu wydawał się dziwny i nietrafiony. Wtedy Pizza musiała reklamować się na zielono i czerwono. Przełamaliśmy stereotyp. Chcieliśmy zakomunikować, że jeszcze nie wszystko w tym temacie zostało powiedziane. Nowy kolor to przede wszystkim nowe pomysły. Efekt? To był strzał w dziesiątkę. Nastąpił tak dynamiczny rozwój, że wystarczyły trzy lata, aby rozwinąć infrastrukturę, która pozwoliła nam objąć swoją ofertą całą aglomerację Poznania. Dziś nikt nie wyobraża sobie innej Pizza Express, jak w błękitnej stylistyce.

Dziś? Z naszą ofertą docieramy do każdej firmy, każdego domu w aglomeracji poznańskiej.

Mimo, że faktycznie operuje tylko na poznańskim rynku deklasuje wszystkie znane sieciowe pizzerie. Jest najlepiej rozpoznawaną marką w mieście. Większość klientów jest przekonana, że Pizza Express należy do zagranicznej sieci pizzerii. Tymczasem jest to 100% polskiego kapitału. Od samego początku właściciele firmy w przemyślany i sposób budowali markę.